Mana mīļākā rotaļlieta

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Trešdiena, 18 Aprīlis 2012

Vizuālās mākslas konkurss „Mana mīļākā rotaļlieta” ir noslēdzies. Konkursa organizatori: Balvu Mākslas skola, NVO „Savi” un biedrība „Radošās idejas” pateicas sadarbības partneriem – Balvu novada izglītības, kultūras un sporta pārvadei, Balvu Novada muzejam un atbalstītājiem – PII „Sienāzītis”, veikaliem „Mans Mazais”, „Balvu Bildes”, „Tik-Tak”, aptiekai „Ieva –Sil” Silvijai Zilgmei, Latvijas Sarkanā Krusta Balvu komitejai – Rudītei Krūmiņai, NVO „Savi” Ritai Hrustaļovai, Biedrībai „Radošās idejas” par sniegto atbalstu konkursa norisē. Pateicamies visiem konkursa dalībniekiem par 99 iesniegtajiem darbiem. Ikviens darbs apliecināja mūsu novadu bērnu radošo individualitāti, fantāziju un praktiskā darba iemaņas.
Visā Latvijā jau no 1959. gada pastāv „Mākslas dienu” tradīcija. Aicinām Jūs iegriezties Balvu novada muzeja izstāžu zālē un apskatīt bērnu veikumu. Izstāde atvērta no 2012. gada 18. aprīļa līdz 15. maijam. Vizuālās mākslas konkursa „Mana mīļākā rotaļlieta” darbu izstāde ir mūsu kopīgi sarūpētā dāvana Balvu pilsētai „Mākslas dienās 2012.”
Atnāciet, apskatieties, ar kādām mīļām rotaļlietām spēlējas mūsu bērni!

Vizuālās mākslas konkursa „Mana mīļākā rotaļlieta” rezultātus skatīt šeit.

Balvu Mākslas skolas direktore Elita Teilāne

Skatīts: 20177