Balvu Mākslas skolā 25. maijā notika iestājeksāmeni

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Otrdiena, 29 Maijs 2012

Esam gandarīti, ka Balvu novada, Rugāju novada ģimenes izmanto iespēju dot savām atvasītēm izglītību mākslas jomā. Priecājamies par bērnu radošo izdomu un iestājeksāmenu uzrādītajiem rezultātiem.
Mākslas skola piedāvā divas izglītības programmas, kurās pēc iestājeksāmeniem ir izveidotas trīs klašu grupas un interešu izglītības programmu.
Interešu izglītības pulciņš „Keramika” – 11 audzēkņi
Piecgadīgā izglītības programmā viena klase – 16 audzēkņi.
Septiņgadīgā izglītības programmā divas klases – 15 audzēkņi. Tie bērni, kuri nav paguvuši izvēlēties kādu profesionālās ievirzes izglītību apgūt, šajā programmā notiks atkārtoti iestājeksāmeni.
Aicinām iegūt zināšanas mākslas jomā un nokārtot iestājeksāmenus 24.augustā plkst. 12.00

Iestājeksāmenu rezultāti

Informācija 1.klašu audzēkņu vecākiem

Informatīva sanāksme 1. klašu audzēkņu vecākiem notiks 2012. gada 28. augustā plkst. 16.00 Balvu Mākslas skolā, Teātra ielā 2, Balvos, tālrunis informācijai 64521658. Plašāku informāciju par sanāksmi skatīties šeit.

Skatīts: 19425