Noslēdzies starpnovadu vizuālās mākslas konkurss "Krāsu raksti Latgalē"

Kategorija: 2017./2018. mācību gads
Publicēts Ceturtdiena, 17 Maijs 2018

Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde, Balvu Mākslas skola, biedrība „Radošās Idejas”, NVO „Savi” , organizēja starpnovadu bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursu „Krāsu raksti Latgalē” . Konkursa prioritāte bija apzināt Latgales kultūras vērtības – glezniecībā un literatūrā, veicinot tās saglabāšanā un pieejamībā jaunrades procesā. 


Paldies skolotājiem un viņu audzēkņiem par dalību konkursā ar radošām un interesantām idejām apzinot un cildinot Latgales kultūras vērtības, radot unikālus jaunrades vizuālos darbus.

Konkursa laureātu apbalvošana 2018. gada 18. maijā plkst. 14.00 Balvu muižā, Brīvības ielā 47.

Lasīt tālāk ...

Starpnovadu vizuālās mākslas konkurss "Krāsu raksti Latgalē"

Kategorija: 2017./2018. mācību gads
Publicēts Trešdiena, 24 Janvāris 2018

Aicinām piedalīties Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes, Balvu Mākslas skolas, biedrības "Radošās Idejas", NVO "Savi" , organizētajā STARPNOVADU VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSĀ Balvu pilsēta, Balvu novads, Baltinavas novads, Rugāju novads "KRĀSU RAKSTI LATGALĒ"

Konkursa nolikums

Konkursa koordinators
Anita Kairiša, Balvu Mākslas skolas direktora vietnieks, biedrība "Radošās Idejas",
tālr.: 29137849, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mana Latvija

Kategorija: 2017./2018. mācību gads
Publicēts Trešdiena, 20 Decembris 2017

Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas IZSTĀDES- KONKURSA „MANA LATVIJA” organizatori Balvu Bērnu un jauniešu centrs aicināja, izmantojot  jebkurus materiālus, jebkurā vizuāli plastiskās mākslas tehnikā, apspēlēt Latvisko piederību un patriotismu, izmantojot kā paraugu Latvijas simbolus – karogu, ģērboni un arī  tautiskos elementus.

Lasīt tālāk ...