Interjera dizaina projekts Balvu Mākslas skolai- sapnis par mūsdienīgu skolu!

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Otrdiena, 05 Jūlijs 2022

Interjera dizaina projekts Balvu Mākslas skolai- sapnis par mūsdienīgu skolu!

 

Balvu Mākslas skola 2021. gada izskaņā uzsāka saziņu ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Izglītības, valodu un dizaina fakultātestopošajiem interjera dizaineriem. Apgūstamās programmas mērķis ir sagatavot mākslas, arhitektūras, interjera dizaina un radniecīgo nozaru teorijā balstītus, interjera dizainera profesijas standartam atbilstošus un sadarbībā ar darba devējiem profesionālas pamatiemaņas apguvušus interjera dizainerus, kas ir kompetenti plānot un īstenot pamatoti funkcionālas un augstvērtīgas estētiskas telpiskās vides izveidi.

Lasīt tālāk ...

Balvu Mākslas skolas ,,Atvērto durvju dienas”!

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Piektdiena, 13 Maijs 2022

12. maijā Balvu Mākslas skola rīko ,,Atvērto durvju dienas”. Piedāvājam daudzveidīgas radošās darbnīcas skolas telpās no plkst.15.00-19.00 Darbnīcas vadīs Balvu Mākslas skolas skolotāji. Būs iespējas veidot atlējumus no ģipša, izveidot nelielu pseido vitrāžiņu, gleznot, apskatīt skolā veidotās animācijas filmiņas, likt mākslas puzli un izmēģināt ,,lego animāciju-stop motion”, kā arī apskatīt gleznotājas un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas gleznošanas un zīmēšanas pasniedzējas Agras Ritiņas gleznu izstādi ,,Meža actiņas”un izveidot savu krāsu variantu Agras Ritiņas gleznai. Padarboties var ikviens gribētājs! Priecāsimies redzēt interesentu vidū arī topošos Balvu Mākslas skolas audzēkņus!

                                                                           Balvu Mākslas skolas direktore Elita Teilāne 

Konkursa ,,Mirklis Mākslas” rezultāti!

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Sestdiena, 30 Aprīlis 2022

Konkursa ,,Mirklis Mākslas” rezultāti.

 

Vizuāli plastiskās mākslas konkurss Ziemeļlatgales bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ,,MIRKLIS MĀKSLAS” ir noslēdzies. Pateicamies visiem dalībniekiem par iesūtītajiem konkursa darbiem. Ikviens darbiņš iepriecināja ar autora skatījumu un izpratni par abstraktās mākslas izteiksmes līdzekļu pielietojumu darbā idejas vēstīšanai skatītājiem uzsverot līniju, krāsu, toņu nozīmi, tās būtību - neatkarību no darba līdzības ar apkārtējo pasauli. Konkursa tēma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem rosināja veidot izpratni par mūsdienu mākslas laikmetīgām izpausmēm, oriģinalitāti un izteiksmes veidiem.
Konkursam tika iesniegti 50 darbi

Lasīt tālāk ...

BIBLIOTĒKAS DĀRZA SVĒTKI

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Pirmdiena, 25 Aprīlis 2022
22.aprīlī norisinājās Balvu Centrālās bibliotēkas organizētie Dārza svētki, kas šogad aizritēja zinātkārā puisēna Dullā Daukas zīmē.
Svētku apmeklētājiem bija iespēja darboties radošajā darbnīcā “Kur paliek saule?” ar Balvu mākslas skolas pedagogiem Anitu Kairišu un Daci Ķerāni.

 

 

Lasīt tālāk ...