48.Pasaules bērnu zīmējumu konkurss

Kategorija: 2017./2018. mācību gads Publicēts Otrdiena, 02 Janvāris 2018

Ir noslēdzies Taivānas rīkotais 48. Pasaules bērnu zīmējumu konkurss

Pasaules bērnu zīmējumu konkurss Ķīnas Republikā (Taivānā) tika rīkots jau 48. reizi, kur radošie darbi tika saņemti no apmēram 50 valstīm. Bērni no Latvijas arī šogad aktīvi piedalījās konkursā, iesūtot vairākus darbus.

Ar prieku paziņojam, ka šajā konkursā Atzinības rakstus – Goda Diplomus saņēmuši Balvu Mākslas skolas audzēkņi: Sindija Pauliņa, Juliāna Kraukle, Eduards Ķerģis, Gabriela Laila Aleksejeva, Daniela Sīmane, Beāte Apīne.

Paldies skolotājām Dacei Loginai, Olgai Rečei un  Lienei Šaicānei!

Bete Apne.jpgDaniela Smane.jpgEduards eris.jpgGabriela_Laila_Aleksejeva.jpgJlija Kuzecocava.jpgJulina Kraukle_t.jpgKitija Ertmane.jpgLga irka.jpgNauris ikusts.jpgSindija Paulia.jpgUntitled1.jpgUntitled2.jpgUntitled3.jpgUntitled4.jpgUntitled5.jpg

Skatīts: 4014