Mākslas skolas radošā kolektīva izstāde “Kopā”!

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Pirmdiena, 19 Februāris 2024

Ieskaties, kā 7. februārī Balvu centrālajā bibliotēkā tika atklāta Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva izstāde “Kopā”, kas ir veltījums pilsētai svētkos. Balvu centrālajā bibliotēkā tā būs skatāma līdz 28. martam. Tālāk tā ceļos pa novadu, lai arī citiem būtu iespēja izbaudīt mūsu radošo procesu.

Šogad izstādei bija brīvā tēma. Kā tā radās? Bija divas kastītes - vienā bija Mākslas skolas kolēģu vārdi, otrā - brīvā tēma, jo kolektīvs bija noilgojies strādāt pēc saviem ieskatiem, bez noteiktas tēmas. Kastīti izlozēja Mākslas skolas krustmāte - Ruta Cibule. Nākošā gada tēma būs Meistars un māceklis. Tā radās, pamatojoties uz to, ka viss, ko mēs darām nenotiktu bez sadarbības un draudzības, bez komunikācijas savā starpā. Tāpēc nākošgad būs mūsu un draugu izstāde “Kopā”. Tas nozīmē, ka skolotājiem būs pašiem jākļūst par meistariem vai arī - mācekļiem. Izstādes kuratore, nu jau 10. gadu ir Līga Bule. Viņa ir atbildīga par izstādes koncepcijas izstrādi, organizēšanu un īstenošanu. Izstādē ir apskatāmi dažādi mākslas veidi - glezniecība, zīmēšana, keramika, tekstila māksla. 

Atnāc, apskaties izstādi! Tas būs lielisks veids kā iepazīt jaunus mākslas darbus, gūt iedvesmu un radošu simulāciju. Izbaudīt mākslas sniegto estētisko baudījumu.

1Balvu-Mākslas-skolas-radošais-kolektīvs.jpeg2Balvu-Mākslas-skolas-radošā-kolektīva-izstāde-“Kopā”.jpeg3Īpaša-dāvana-katrai-māksliniecei.jpegAnitas-Kairišas-tekstildarbi.jpegAstra-Tjunīte--Degunu-augšā-.jpegAstra-Tjunīte--Stūrgalvis-.jpegElitas-Eglītes-keramika.jpegLīga-Bula--Es-gribu-redzēt-ziemeļblāzmu.jpeg

 
Skatīts: 203