Tikšanās ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas viesiem.

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Otrdiena, 25 Aprīlis 2023

Balvu Mākslas skolā viesojās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Izglītības, valodu un dizaina fakultātes Profesionālā bakalaura studiju programmas “Interjera dizains” programmas direktore Mg. design, Mg. art, Mg. paed., docente Diāna Apele un interjera dizainere Baiba Medinika. Tikšanās laikā ar Balvu Mākslas skolas audzēkņiem un skolotājiem viņas iepazīstināja mūs ar iespējām studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Pastāstīja un interaktīvi parādīja akadēmijas daudzveidīgās modernās tehnoloģijas, kuras ir šobrīd pieejamas studentiem. Iepazīstināja ar mācību vides tradīcijām, projektiem, starptautisko sadarbību, dzīves apstākļiem studentiem. Priecājamies, ka Balvu Mākslas skolas audzēkņiem ir interese par šo mācību iestādi. Pēc tikšanās nolēmām noteikti aizbraukt ciemos, apskatīties visu klātienē!

 

 

 
Skatīts: 595