Atklātas izstādes “Zīmētāja piezīmes” Latvijas mākslas vidusskolās

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Piektdiena, 29 Marts 2019

No 25.aprīļa četrās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā vienlaicīgi notiek Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu izstādes “Zīmētāja piezīmes”.

Izstādēs skatāmi Latvijas profesionālās ievirzes mākslas skolu audzēkņu valsts konkursa darbi – dabas objektu vizuāli pētījumi, iekļaujot vērojumus un procesa dokumentēšanu.   Konkursā piedalījās 370 bērni un jaunieši no simts Latvijas mākslas skolām.

Balvu Mākslas skolu konkursā , kas Latgales reģiona skolām norisinājās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, pārstāvēja Eduards Krilovs, Odrija Evelīna Kozlovska, Sindija Raibekaze, Jūlija Kuzņecova.

 Paldies pedagogiem Dacei Loginai, Olgai Rečei un Līgai Podkovirinai par ieguldīto darbu dalībai konkursā.

Konkursa norises dienās – 22.un 23. martā - notika izstāžu “Zīmētāja piezīmes” atklāšanas pasākumi Liepājā, Rēzeknē un Valmierā, Rīgā. Izstādēs izstādīti Latvijas profesionālās ievirzes mākslas skolu labāko audzēkņu darbi – pētījumi.

Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmu audzēkņu valsts konkursu mākslā ik gadu organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Izstādes norises vietas:

PIKC “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola”, K.Valdemāra iela 139, Rīga,

PIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”, Alejas ielā 18, Liepāja,

Valmieras Mākslas vidusskola, Purva iela 12, Valmiera,

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Baznīcas iela 34a, Rēzekne.

Balvu Mākslas skolas direktore Elita Teilāne.

Skatīts: 84