„Stūru stūriem tēvu zeme”

Kategorija: Balvu novada konkurss „Stūru stūriem tēvu zeme" Publicēts Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2016

Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar izglītības iestādēm no 2015.gada 1.novembris – 2016.gada 5.februārim organizēja Radošuma dienas „Stūru stūriem tēvu zeme”
Balvu Mākslas skola, sekmējot audzēkņu nacionālās un valstiskās identitātes un patriotisma nostiprināšanos, rosinot bērnos un jauniešos piederības sajūtu savai valstij, piedalījās Vizuālās mākslas konkursā „Latvijas daba gadalaikos” – zīmējumus veidoja dažādās tehnikās. Tādā veidā audzēkņi, tika rosināti iepazīt un saskatīt Latvijas dabas skaistumu, stiprināta piederības izjūta un lepnumu par savu valsti.
Godalgotu 2. vietu ieguva Kristiāns Božeskuls (8 gadi) „Priežu mežs” skolotāja Anita Kairiša.
Godalgotu 2. vietu ieguva Veronika Kravale (16 gadi) „Sarkankrūtīši” skolotāja Elita Teilāne.
Atzinība tika pasniegta Jūlijai Antonovai (8 gadi) „Sudraba ledus iešana” skolotāja Anita Kairiša un Samantai Kaļvai (13 gadi) „Dūmu baltums” skolotāja Elita Teilāne.

Paldies audzēkņiem par radošo sniegumu!

DSCF0887_copy.jpgDSCF0888.JPGDSCF0889.JPGDSCF0890.JPGDSCF0891_copy.jpgDSCF0892_copy.jpgDSCF0893_copy.jpgDSCF0894_copy.jpg