Konkurss „Dziesma”

Kategorija: Konkurss „Dziesma” Publicēts Pirmdiena, 06 Februāris 2017

“Tūkstošiem mazu debestiņu krīt no gaisa un sakrīt man kapucē.Es uzlieku kapuci un esmu debesīs” (Mārtiņš Freimanis)

3. Republikas Mākslas skolu un Mākslas vidusskolu audzēkņu radošo darbu konkurss – izstāde „Dziesma”, kas veltīts Mārtiņa Freimaņa piemiņai. Jauno mākslinieku gleznojamos košās krāsās, daudzkrāsaini, stilistiski daudzveidīgi ir attēlota Mārtiņa radītā mūzika gan grupā „Tumsa”, gan daudziem citiem mūzikas izpildītājiem. Darbi no sirsnīgas un patiesas vienkāršības līdz simbolismam un abstraktam krāsu triepienam.

Balvu Māklsas skolas audzēknes Anda Priedīte „Kad Ēģiptē sniegs”, Andrija Marija Reinfelde „Es esmu mazliet don Kihots”, Samanta Kaļva „Mans draugs”, Amanda Logina „Kad Ēģiptē sniegs” saņēma pedagogu ATZINĪBAS.

Konkursā iesūtīti vairāk kā 200 darbi no 30 Latvijas Mākslas skolām un Mākslas vidusskolām. Konkursa darbiņus vērtēja žūrija: Mareks Bērents – grupas „Tumsa” menedžeris, Oskars Deko – grupas „Tumsa” bundzinieks, Gunta Ruicēna – gleznotāja, Signe Pucena – mākslinieku rezidences „Serde” valdes locekle, Armands Ausmanis – Aizputes Mākslas skolas direktors, Anda Lieģe – māksliniece, konkursa organizatore.Papildus lielajai žūrijai vēl darbu vērtēja – Aizputes Mākslas skolas pedagogi un piešķīra savas atzinības un Aizputes Mākslas skolas audzēkņu žūrija, kura piešķīra savas atzinības.

Paldies skolotājai Olgai Reče par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpg

Skatīts: 1957