4. Starptautiskais bērnu un jauniešu šķiedrmākslas darbu konkurss ”Skaņu palete”

Konkursa tēma: “Zemūdens pasaules skaņas”.  Zemūdens pasaule - tā apbur ar savu krāsu bagātību, formu daudzveidību, faktūrām. Šķiet zemūdens pasaulē būtu jāvalda klusumam, bet, ieklausies..... Klusums mūs uzrunā, tas ir tik iedvesmojošu skaņu pilns. Tā ir pasaule, kuru vēlamies izzināt, tā uzbur pasakainas iespējas, atverot mūsu fantāzijai neiedomājamas iespējas.

Mērķi un uzdevumi:
1. Veicināt radošo spēju attīstību un mākslas nodaļas audzēkņu profesionālo meistarības izaugsmi;
2. Popularizēt tekstilmākslas, šķiedrmākslas daudzveidību;
3. Rosināt audzēkņu radošu pašizteikšanos, apliecinot savu individualitāti;
4. Sekmēt jauniešu interesi par šķiedrmākslas tradīcijām un aktualitātēm mākslā, klasiskajām un
mūsdienīgām tehnikām;
5. Radīt pieredzes apmaiņu starp mākslas skolām, iespēju jauniešiem, pedagogiem un māksliniekiem

iegūt jaunus draugus, idejas, sadarbības partnerus.

Konkursu organizē Mārupes Mūzikas un mākslas skola, sadarbībā ar Mārupes novada domes Izglītības un kultūras nodaļu.

Konkursa nolikumu skatīties šeit: