I semestra noslēguma pasākums „Balti nāca Ziemassvētki”

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Otrdiena, 23 Decembris 2014

Noslēdzot 2014./2015. mācību gada I semestri Balvu Mākslas skolas audzēkņi pulcējās kopā, lai iepazītu Balvu skursteņslauķa dzīvi, kurš atraktīvi lika darboties un „iztīrīt skursteņus” skolas audzēkņiem, kā arī bija atnesis līdzi skursteni ar Ziemassvētku vecīša sūtījumu skolas čaklākajiem un uzcītīgākajiem audzēkņiem.

Atzinības rakstus par izciliem sasniegumiem un radošu izaugsmi 2014./2015.m.g. I semestrī saņēma Solvita DZERGAČA, JuriS LUKSTs, Sindija RAIBEKAZE, Kristiāna KEIŠA, Elvita RIZENA, Līga ČIRKA, Agrita PROLE, Karīna OZOLA, Katrīna BUGLOVA, Anna Elīza BUGLOVA, Samanta DZERGAČA, Elīza CIPRUSE, Sabīne VIĻUMA, Laila MARIŅINA, Annija RAIBEKAZE, Dārta STIVRIŅA, Rēzija PUŠKO, Amanda KOČĀNE, kurai ir visaugstākais vērtējums visos mācību priekšmetos.
Paldies vecākiem par atbalstu un līdzdarbošanos audzēkņu radošajos lidojumos!

FO 012.JPGFO 025.JPGFO 028.JPGFO 033.JPGFO 034.JPGFO 060.JPG

Skatīts: 19793