Skolas mācību procesa nodrošināšanai Balvu Mākslas skola saņem dāvinājumu

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Piektdiena, 06 Marts 2015

Balvu Mākslas skola pateicas visām privātpersonām un iestādēm, kas ir dāvinājušas skolas mācību procesa nodrošināšanai un audzekņu radošajām izpausmēm noderīgas lietas.
Ar prieku skolā izmantojam dzijas, audumus, ādu, līmplēves, skaņu plates, papīru, pogas, avīzes un žurnālus, kā arī mākslas grāmatas un citas lietas.
Patīkams pārsteigums ir Balvu evaņģēliski luteriskās draudzes dāvinātie galdi, kurus izmantojam divos mācību kabinetos.

Paldies mācītājam Mārtiņam Vaickovskim un Dagnijai Vaickovskai.
Labprāt skola pieņemtu dāvinājumā – senlaicīgas lietas –terīnes, gludekļus, groziņus, emaljētas, skārda krūkas, bļodas vai citus vienkāršus sadzīves priekšmetus klasisku zīmējumu un gleznu zīmēšanai; - finiera atgriezumus, koka dēļu atgriezumus.
„Ir cilvēki, kas palīdz citiem tikai ar to, ka atrodas uz šīs planētas. Un ir cilvēki, kas vienmēr cenšas palīdzēt citiem... Paldies cilvēkiem, kas apvieno sevī abas šīs īpašības...”

Skatīts: 19981