Balvu Mākslas skolā jauna klases telpa!

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Pirmdiena, 24 Septembris 2012

Balvu Mākslas skolā, pateicoties Balvu Novada Domes priekšsēdētāja Andra Kazinovska piešķirtajiem papildus līdzekļiem, izveidota jauna, moderna mācību telpa datorgrafikas un animācijas apguvei. Par telpas vizuālo noformējumu parūpējās skolas direktora vietniece Anita Putniņa.
Klase ir aprīkota ar deviņiem datoru komplektiem, jaunām darba vietām – galdiem un krēsliem. Telpā skolotāji tagad var demonstrēt mācību materiālus ar projektoru, kā arī izmantot interneta pieslēgumu, printeri un skeneri mācību stundu satura pilnveidošanai. Pateicoties VAS „Hipotēku un zemes bankas” projekta Klientu klubs „Mēs paši” atbalstītajam projektam „Zināšanas praktisku uzdevumu risināšanai Balvu Mākslas skolā” mācību procesā varam izmantot arī griezējploteri. Tas paver iespējas risināt mācību uzdevumus izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas.

DSCF6127.JPGDSCF6142.JPGDSCF6144.JPG