2015.gada izlaidums

Kategorija: Skolas absolventi Publicēts Otrdiena, 21 Aprīlis 2015

2015.gada izlaiduma audzēkņu saraksts

Agita Matule
Annija Raibekaze
Artjoms Ivanovs
Dairita Magone
Dārta Stivriņa
Helēna Ķikuste
Laura Berne
Monta Ripa
Rēzija Puško
Vladislava Šņigirova
Amanda Kočāne
Dairis Duļbinskis
Džūlija Apine
Ikola Mačāne
Karīna Ločmele
Madara Lapse
Rihards Kaškurs
Sabīne Viļuma
Stīvens Lizinskis

 

Absolventu noslēguma darbi

agita-matule.jpgagita-matule1.jpgagita-matule2.jpgagita-matule3.jpgagita-matule4.jpgamanda-kocane.jpgamanda-kocane1.jpgamanda-kocane3.jpgamanda-kocane4.jpgamnada-kocane2.jpgannija-raibekaze.jpgannija-raibekaze1.jpgannija-raibekaze2.jpgannija-raibekaze3.jpgannija-raibekaze4.jpgartjoms-ivanovs.jpgartjoms-ivanovs1.jpgartjoms-ivanovs2.jpgdairis-dulbinskis.jpgdairis-dulbinskis1.jpgdairis-dulbinskis2.jpgdairis-dulbinskis3.jpgdairita-magone.jpgdairita-magone1.jpgdarta-stivrina.jpgdarta-stivrina1.jpgdarta-stivrina2.jpgdarta-stivrina3.jpgdzulija-apine.jpgdzulija-apine1.jpghelena-kikuste.jpghelena-kikuste1.jpghelena-kikuste3.jpghelena-kikuste4.jpghelena-kikuste5.jpghelena-kikuste6.jpghelena-kikuste7.jpghelena-kikuste8.jpgikola-macane.jpgikola-macane1.jpgikola-macane2.jpgikola-macane3.jpgikola-macane4.jpgikola-macane5.jpgkarina-locmele.jpgkarina-locmele1.jpgkarina-locmele2.jpgkarina-locmele3.jpglaura-berne.jpglaura-berne1-1.jpglaura-berne1.jpglaura-berne2.jpglaura-berne3.jpglaura-berne4.jpgmadara-lapse.jpgmadara-lapse1.jpgmadara-lapse2.jpgmadara-lapse3.jpgmonta-ripa.jpgmonta-ripa1.jpgmonta-ripa2.jpgmonta-ripa3.jpgmonta-ripa4.jpgmonta-ripa5.jpgmonta-ripa6.jpgmonta-ripa7.jpgrezija-pusko.jpgrezija-pusko1.jpgrezija-pusko2.jpgrezija-pusko3.jpgrihards-kaskurs.jpgrihards-kaskurs1.jpgrihards-kaskurs2.jpgsabine-viluma.jpgsabine-viluma3.jpgsbine-viluma1.jpgsbine-viluma2.jpgsivens-lizinskis1.jpgstivens-lizinskis.jpgvladislava-snigirova.jpgvladislava-snigirova1.jpgvladislava-snigirova2.jpg

Skatīts: 2153