2017.gada izlaidums

Kategorija: Skolas absolventi Publicēts Trešdiena, 14 Jūnijs 2017
Diāna Gavrilova
Elīna Burka
Eva Daniela Pokule
Kitija Vanesa Maculeviča
Laila Mariņina
Marija Arnicāne
Paula Bērziņa
Samanta Zizlāne
Anastasija Paņina
Anete Vigule
Kristaps Kokorevičs
Linda Balule
Līva Circene
Nellija Teilāne
Nikola Tokareva
Niks Kevins Petrovs
Samanta Dzergača
Sandis Livzenieks


Absolventu noslēguma darbi:

Anastasija PaņinaAnastasija PaņinaAnastasija PaņinaAnastasija PaņinaAnete ViguleAnete ViguleDiāna GavrilovaDiāna GavrilovaDiāna GavrilovaSamanta ZizlāneSamanta ZizlāneSamanta ZizlāneNellija TeilāneNellija TeilāneNikola TokarevaNikola TokarevaNikola TokarevaNikola TokarevaMarija ArnicāneMarija ArnicāneMarija ArnicāneLaila MariņinaLaila MariņinaNiks Kevins PetrovsNiks Kevins PetrovsPaula BērziņaPaula BērziņaPaula BērziņaSandis LivzenieksSandis LivzenieksSandis LivzenieksSandis LivzenieksSandis LivzenieksSandis LivzenieksSandis LivzenieksSamanta DzergačaSamanta DzergačaSamanta DzergačaSamanta DzergačaEva Daniela PokuleEva Daniela PokuleElīna BurkaElīna BurkaElīna BurkaElīna BurkaLinda BaluleLinda BaluleKristaps KokorevičsKristaps KokorevičsKitija Vanesa MaculevičaKitija Vanesa MaculevičaLīva CirceneLīva Circene

Skatīts: 1314