Balvu Mākslas skola izsludina starptautisku konkursu

Kategorija: Konkursi Publicēts Trešdiena, 22 Oktobris 2014

Mēs dzīvojam katrs savā valstī, savā apdzīvotā vietā, savā vidē. Kopā esam vienas mājvietas ZEME iedzīvotāji, taču cik dažādi mēs esam, cik daudzveidīga ir mūsu daba, kultūras un nacionālās vērtības, izpratne par skaistumu. Kopā veidojam vienu krāšņu pasauli.
Aicinām piedalīties IV STARPTAUTISKAJĀ VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSĀ
”DAŽĀDĀ PASAULE 2015”. Konkursa tēma „Ūdens melodijas”.

Aptuveni 70 procentus no zemes virsmas klāj ūdens. Okeāni, jūras, ezeri, upes. Apbrīnojama ūdens pasaules un tās iemītnieku daudzveidība, no milzīgiem vaļiem līdz sīkām būtnēm. Ūdens ir daudzveidīgs un mainīgs savās izpausmēs, tas var pārtapt par lietu, miglu, tvaiku vai sniegu. Tas var būt mainīgs gaismā, tumsā un tas ir nepieciešams mūsu ikdienā.
Konkursa organizatori: Balvu Mākslas skola,
Balvu novada pašvaldības izglītības, kultūras un sporta pārvalde,
NVO „Savi”, projekta „Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana ietvaros”,
proj. Nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053/2014,
Biedrība „Radošās Idejas”.
Vēlam radošu pašizteikšanos!

Nolikums

Nolikums (RUS)

Nolikums (ENG)
 

Skatīts: 2806