Balvu Mākslas skolas ,,Atvērto durvju dienas”!

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Piektdiena, 13 Maijs 2022

12. maijā Balvu Mākslas skola rīko ,,Atvērto durvju dienas”. Piedāvājam daudzveidīgas radošās darbnīcas skolas telpās no plkst.15.00-19.00 Darbnīcas vadīs Balvu Mākslas skolas skolotāji. Būs iespējas veidot atlējumus no ģipša, izveidot nelielu pseido vitrāžiņu, gleznot, apskatīt skolā veidotās animācijas filmiņas, likt mākslas puzli un izmēģināt ,,lego animāciju-stop motion”, kā arī apskatīt gleznotājas un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas gleznošanas un zīmēšanas pasniedzējas Agras Ritiņas gleznu izstādi ,,Meža actiņas”un izveidot savu krāsu variantu Agras Ritiņas gleznai. Padarboties var ikviens gribētājs! Priecāsimies redzēt interesentu vidū arī topošos Balvu Mākslas skolas audzēkņus!

                                                                           Balvu Mākslas skolas direktore Elita Teilāne 

Skatīts: 1869